A Negyedik Köztársaság és a marihuána kérdése

2013.12.10 10:41

A közvélemény jogosan háborodott fel a füzesabonyi kábítószeres gyilkossággal végződő őrjöngésen. Az áldozat az elkövető saját 6 éves fia volt. Miközben a Negyedik Köztársaság néven futtatott, cion-liberális ernyőszervezet a kábítószernek minősülő és büntetőjogi kategóriába tartozó marihuana legalizálásáért kampányol, nem ritkák a fent említett tragikus esetek. A Negyedik Köztársaság nevű képződmény ezek szerint felbujtója az ilyen mészárlásoknak? Mert cinkossá válik, ha beismeri, ha nem. Minden drogfüggő canabissal (marihuána vagy közismert nevén fű) kezdi, de ez csak az első lépés az esetek nagy százalékában.

A felforgató tevékenységét nyíltan űző, Negyedik Köztársaságnak honlapja is van. Miért ne lenne? Ez is belefér a demokrácia pokolian nagy szabadosságába. A tipikusan rájuk illő, képi megjelenítésen túllépve az olvasnivalók minden esetben a rend ellen irányulnak, demoralizálni mindent, ami még ép! - ez az írások üzenete.

A zsidó Istvánffy András nem meglepő módon a deviáns életvitelt népszerűsíti, csak ha valakinek kétségei lettek volna.

Istvánffy András, a szervezet mózese, a NAV belvárosi irodája előtt gyújtott rá egy kábítószeres cigarettára. Mintegy tiltakozásképpen. Tiltakozásképpen a még úgy-ahogy, recsegve ropogva fennálló "rend" ellen. Az emberünk fejére nézve megállapíthatjuk, hogy megteszi ezt ő amikor csak teheti. A többi "demonstráló" is kellemetlen látványt nyújtott. Valószínűleg ezek a bölcsészszökevényeket az ELTE, vagy más felsőoktatási intézmény nevelte igazi belevaló, mindent tudó kozmopolita majommá. Mert a nevelés a legfontosabb, itt pedig érezhetően jelen van a nevelés (és megnevelés) hiánya. A népiszocialista államvezetés célja jobb belátásra inteni ezeket az eltévedt lelkeket. Lehet, hogy ez rájuk nézve hosszú éveket jelent majd, de sikerülni fog. Őértük, a közösségért, és azért, hogy mindenféle kábítószeres tombolásnak egyszer s mindenkorra véget vessünk. A kábítószerek közösségre gyakorolt negatív és romboló hatását kétségbe vonó, nevetségessé tevő, esetenként a drogot felmagasztaló személyek pedig igen szigorú büntetésben részesülnek. A deviáns viselkedésmintáknak gátat kell szabni mielőbb.

Dunai István

Címkék: